| Delia65delia a întrebat:

Buna! Ce pot folosi pentru Android in loc de Petal Browser? Vreau să îmi aflu notele de la facultate dar nu mai merge!

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti folosi aceleasi browsere care se regasesc si pe PC-uri, doar ca pe android descarci varianta pentru android din magazinul Google play, ma refer browserele: Mozilla, Chrome etc

| Delia65delia explică (pentru Simpatic):

Nu îmi merge niciunul

| Simpatic a răspuns (pentru Delia65delia):

Ce anume nu merge? sa cauti ceva pe google de exemplu?
sa te conectezi?
sau nu iti merge doar pe un anumit site?
ai zis ceva la modul general din care nu ne putem da seama ce nu merge si raportat la ce anume nu merge!

| Delia65delia explică (pentru Simpatic):

Nu îmi merge sa mă conectez la site ul facultății!

| Simpatic a răspuns (pentru Delia65delia):

Poate este de la site te-ai gandit? daca vrei lasa un link cu siteul facultatii sa vad daca la mine merge,daca nu vrei sa faci public asta imi poti lasa mesaj privat (dar trebuie sa faci cerere de prietenie, caci nu pot primi mesaje de la toti userii decat cei din lista de prieteni)

nu merge sa afisezi siteul sau sa te conectezi cu un cont ceva?

ca una e una si alta e alta!

daca nu afiseaza siteul pot sa arunc o privire, daca nu merge sa te loghezi dar siteul este functional atunci e altceva!

| Delia65delia explică (pentru Simpatic):

Nu,nu e că nu îmi arată site ul, când bag datele nu merge.

| Simpatic a răspuns (pentru Delia65delia):

Dar nu iti da un mesaj de eroare ceva? de genul parola username introduse incorect sau cnp (Sau orice cer ei la logare)?

nu este de la browser cat cred ca este de la platforma lor.

daca ai un PC/laptop in casa incearca sa te autentifici de pe el sa vezi daca merge

este posibil sa fie activat o autentificare in 2 pasi pe acel site! (desi ma indoiesc) dar sunt unele platforme care nu dau voie sa te autentifici de pe mai multe deviceuri diferite ci doar de pe cele inregistrate in sistemul lor cu alocarea unui anume ID, o chestie interna, in fine

| Delia65delia explică (pentru Simpatic):

Am rezolvat acum! mulțumesc mult!

| Simpatic a răspuns (pentru Delia65delia):

Ma bucur, dar nu te-am ajutat cu nimicwinking
o seara buna!