| emipenet a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ajung web designer?
Ce programe trebuie sa invat?
Ajutati-ma!
Funda!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Atunci ia-o cătinel. Pînă termini liceul, până termini facultatea (dacă intri) până se te angajezi, se schimbă cam tot ce e acum în trend. Așa că învață română, mate și esti tare.

8 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Din cate stiu eu, ai nevoie de HTML, CSS, XML, Javascript ca baza. Ai putea sa inveti si PHP si Python

| Ch0co a răspuns:

Care-i problema ta? Suntem pe TPU. Aici se pun intrebari si se asteapta raspunzi. El a pus o intrebare. Daca nu iti convine, de ce mai raspunzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ch0co):

Pentru ca sunt satul de intrebarile astea care au legatura directa cu "lenea". Are informatii mai bune si in numar mai mare daca se chinuie un pic. E enervant sa vezi ca informatia e langa ei, si nu fac minime eforturi pentru aceasta.

Daca cerea o parere, sfat, era alta treaba.

| sierra1 a răspuns:

Acum termini clasa a 8 a?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Photoshop, ceva css si html

| emipenet explică (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru emipenet):

Să fii iubit