| anonim_4396 a întrebat:

Bună,

Credeți că Jurnalismul este o facultate de viitor? Ce salarii au jurnaliștii?

Dar despre Psihologie ce se știe?

3 răspunsuri:
| darkprincesskiss a răspuns:

Buna! Din punctul meu de vedere este destul de greu sa gasesti loc de munca cu facultatea de Jurnalism, dar depinde si unde locuiesti. Facultatea de psihologie are o deschidere putin mai larga, poti deveni si profesor de psihologie daca faci modul pedagogic si dai titularizare sau iti poti deshide un cabinet ceva. Multa bafta!

| mgtow a răspuns (pentru darkprincesskiss):

Nu e greu sa gaseasca. La observator alea se schimba ca ciorapii de la stiri. Sigur salariu nu e asa bun de tot pleaca si vin alti/e prezentatori/e

| mgtow a răspuns:

Dar e bine pentru a face experienta apoi la mai bine