| Radu_Alexx_2000 a întrebat:

Buna, cum poți ajunge în politia locală? Ce atribute trebuie să îndeplinește? Si care ar fi salariul daca stiti?

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cred că unul dintre "atributele pe care trebuie să le îndeplinește" ar fi acela de a te putea exprima corect în limba română. Aici pici clar.

Iar al doilea ar fi acela de a cunoaște diferența dintre "aer condiționat" și "aer comprimat".

în 13 Octombrie | Radu_Alexx_2000 a întrebat:
Bună, am si eu o intrebare, am nevoie de port armă pentru pistol cu aer conditionat?

| Bizon95 a răspuns (pentru johnnny123):

A vrut sa scrie aer CONDIMENTAT rolling on the floor
iar cu nivelul ala de inteligenta e NUMAI BUN sa fie militian big grin

| johnnny123 a răspuns (pentru Bizon95):

Sau aer contorsionat

| Bizon95 a răspuns (pentru johnnny123):

Condimentat e mai tare pentru ca sub-inteleg... basini rolling on the floor

| johnnny123 a răspuns (pentru Bizon95):

Ar fi un pistol bun pentru împrăștiat oamenii din autobuz

| Radu_Alexx_2000 explică (pentru johnnny123):

Bine ca te găsești sa comentezi tu
Toți sunteti tari pe internet?

| johnnny123 a răspuns (pentru Radu_Alexx_2000):

E, mai glumim și noi. Nu e nevoie să mă împuști cu pistolul cu aer condiționat.