| Ofiintă a întrebat:

Buna!

Daca este cineva la Colegiul National Gheorghe Sincai din Baia Mare as ruga niste informatii cu privire la cate ore de mate se fac, daca se da teza si daca se ia in serios matematica.

Multumesc

p.s. ( detest matematica)

Răspuns Câştigător
| AnonimNeamt a răspuns:

Se fac 7 ore de mate pe saptamana. 2 luni 2 marti 1 miercuri 1 joi 1 vineri ..nu prea se ia in serios matematica.insa se da teza o data pe an la mijlocul semestrului 2 ...bafta,fundita?

5 răspunsuri:
| Ofiintă explică (pentru AnonimNeamt):

7 ore de mate pe saptamana la profil uman ( stiinte sociale), naspa rau de tot, dar tu de unde sti, esti elev la Sincai?

| AnonimNeamt a răspuns (pentru Ofiintă):

Este varul meu si mi-a dat orarul sau... dai fundita? n-am luat degeaba orarul.

| AnonimNeamt a răspuns (pentru Ofiintă):

Nu sunt elev la Sincai varul meu este si mi-a dat orarul sau pe mesenger la mate si tie ti-am dat aici ..deci imi dai fundita? sau i-am cerut si mi-a scris degeaba?

| Ofiintă explică (pentru AnonimNeamt):

Mersi de raspuns :*

| AnonimNeamt a răspuns (pentru Ofiintă):

Cp happy happy