| anonim_4396 a întrebat:

Buna, daca imi fac o a doua gaura in ureche mai pot da la politie/sri?

10 răspunsuri:
| Geo051986 a răspuns:

Nu cercei, nu tatuaje

| Plato a răspuns:

Nu prea cred. Fetele au voie cu cercei, doar o pereche.

| Sonia822 a răspuns:

Aia te cauta si-n popou, fa-ti dupa ce vei fi admis, n-are rost sa-ti strici viitorul pentru o gaura happy Numai ca astia cu cercei au o parte feminina dezvoltata, sa speram ca treci pestul psihologic happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Sonia822):

Sunt fata si am deja gauri, doar ca mi as mai dori una tot in ureche.

| Sonia822 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca esti fata, nu ar fi o problema atat de mare, dar mai bine intri pe grupurile specializate de Facebook, unde ii gasesti adunati pe cei ce au efectuat deja vizita medicala

| mgtow a răspuns (pentru Plato):

Sa vezi englezii cu tatuaje altii cu barba de 1 mileniu neingrijita prea indulgenti cu ei zici ca sant puscariasi sub acoperire

| Plato a răspuns (pentru mgtow):

Si la noi poti avea barba in Politie, doar in Jandarmerie si Armata nu.

Insa sa fim seriosi, un politist trebuie sa fie un exemplu, sa reprezinte haine statului, nu poate sa mearga cu 7 cercei, tatuaje pe fata, coarne samd. N-am nimic cu tatuatii sau cercelatii, dimpotriva, incurajez exprimarile, insa Politia e Politie, trebuie sa-i pastram imaginea asa cum e.

| mgtow a răspuns (pentru Plato):

In UK s.au facut de rasul lumii multi sant neingrijiti si arata ca puscariasii ba mai rau de atat. Unii au o barba de 1 km si se vede urat in alte tari au barba ingrijita dar tot nu sta bine, barba e semn de om neingrijit niciodata nu mi-a placut