| Delia65delia a întrebat:

Buna! daca se mai eliberează locuri la cămin la USV Suceava as putea sa fiu repartizată? A mai fost cineva in situația asta? știu că prin noiembrie decembrie se mai eliberează locuri.

9 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ai incercat la liceul de informatică?

| Delia65delia explică (pentru gabicoo):

Nu mai au locuri

| gabicoo a răspuns (pentru Delia65delia):

Ai încercat să dai șpagă? Altfel nu ai șanse!

| Delia65delia explică (pentru gabicoo):

Am vrut sa vorbesc cu mama cu directorul, și de când am intrat pe poarta m-a luat doamna paznica că dnul director nu poate fi deranjat, l-a chemat pe pedagog și a zis că mai sunt locuri abia pentru elevi

| gabicoo a răspuns (pentru Delia65delia):

Atunci încearcă să-ți găsești o gazdă. Sau să dai șpagă administratorului căminului de la universitate. Îmi pare rău de situație.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vrei la facultate dar habar nu ai sa scrii româneste, se scrie dl director nu dnul director, vai de capul vostruu, toti analfabetii au facultate mai nou, stai acasa ca si cu si fara facultate tot la fel de desteaptă esti. Pierzi 4 ani degeba pe la facultate, nu merită sa faci facultate in ziua de azi, te poti angaja la mega image la casă sau in oricare super sau hipermarket fără facultate, te acceptă cu liceul.

| Batmanel a răspuns:

Da se mai elibereaza, dar ai verificat daca esti trecut pe lista de rezerva?
Cum pleaca cineva sau nu se inscrie chair de era repartizat, il anunta pe urmatorul din lista de rezerve.

| Delia65delia explică (pentru Batmanel):

Da,sunt pe lista pe locul 22. dar am dubii că o să se aleagă de la facultatea noastră, fiind că au prioritate mai mult facultatile de medicina drept și celelalte importante.

| Delia65delia explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da văd că știi unde se accepta cu liceul doar..probabil ai avut nevoie de această informație cândva și de asta stii