| Annamariaspn a întrebat:

Bună! De ce mai exact este nevoie la facultate? Va rog fără răspunsuri de tipul " o foaie cu un pix". Menționez ca sunt o persoana foarte organizata si as vrea sa știu exact tot, tot ce ar fi nevoie să iasă totul perfect și aranjat! Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Partea cea mai frumoasa si interesanta este ca NU este nevoie de facultate, chiar deloc, fiindca facultatea din ziua de azi este inutila, deoarece nici o facultate nu-ti asigura loc de munca si fara experinat in vreun domeniu, nu ai sanse sa iei nici un job.

Mult mai castigati sunt cei care fac o postliceala de meserii, fiindca fac practica pe durata cursurilor si au sanse mult mai mari sa se angajeze imediat, fiindca au experienta in acel domeniu.

| johnnny123 a răspuns:

Nu știu cum să-ți spun, dar mie asta nu mi se pare întrebare de persoană care urmează să meargă la facultate...

Ce vrei mai exact, să-ți facă cineva o listă cu rechizite ca în ciclul primar? Penar, gumă de șters, ascuțitoare, carioci?

| Annamariaspn explică (pentru johnnny123):

Da, asta vreau. Oftică-te puțin.
Fă și tu la fel!

Răspuns utilizator avertizat