| Condratt a întrebat:

Buna dragi TPU-tieni, intrebarea mea suna cam anormal dar sper sa aveti un raspuns! Exista vreo societate, corporatie, etc., care recruteze persoane, sa le antreneze si persoanele respective sa le indeplineasca unele misiuni?

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Nu ai nevoie sa cauti o obligatie care nu isi are rostul happy

Doar daca stii ca ai trait si ai trecut prin toate si chiar nu ai mai avea ce face in viata ar avea rostul sa-ti dedici viata unei cauze...

Iar traind o viata normala, cu ce scop esti obligat sa-ti intemeiezi o familie? poti traii cu persoana iubita si fara sa recurgi la familie laughing, dar nu cred ca ar fi genul tau acest tip de relatie asa ca probabil vrei sa eviti ambele cazuri

Dar nu am ce sa-ti recomand deoarece eu sunt mai mic ca tine, nu stiu ce sa fac pentru mine dar pentru tinehee hee iar pe TPU nu o sa-ti raspunda nimeni ce o sa faci deoarece aici sunt numai copii si oameni glumeti, vor da raspunsuri inutile care nu ajuta sau nu are nici o legatura cu subiectul

Eu cam pe-acum un an ma gandeam sa devin mercenar dar de ce sa ma duc sa mor pe degeaba, ca daca tot am timp ma pot antrena si etc sa devin un luptator la tv etc pe bani pentru a traii bine in viitor, nu exista garantie ca o pot duce pana la capat dar cred in mine si ma antrenez cu scopul de a ajunge cinevahee hee, la cat de matur esti tu, probabil ca nu ai de ales decat sa-ti cauti un rost in armata, o zii buna Condratzell

8 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Agent secret vrei sa te faci acum...

| Condratt explică (pentru Kyrie):

Nu neaparat, nu am de gand sa imi intemeiez o familie si trebuie sa imi dedic viata unei cauze...

| gogus a răspuns:

Armata Romana-Serveste Patria!

| Condratt explică (pentru Kyrie):

Ne cunoastem?

| Kyrie a răspuns (pentru Condratt):

Adica?
Eu doar ti-am raspuns la intrebare

Normal ca nu ne cunoastem laughing, de ce

| Condratt explică (pentru Kyrie):

Parca unele fraze imi sunt familiare...

| Kyrie a răspuns (pentru Condratt):

Poate am aceleasi ganduri echivalent cu persoana aia cu care m-ai confundathee hee
Probabil ca ai un sentiment de nostalgie, provenind din subconstient sau poate in trecut eh, complicata treaba oricum, mai bine nu intru in detalii...

Daca te gandesti in ansamblu, pare o gluma tot ce am zis dar de fapt e normal, serios, real si probabil necesar

| Condratt explică (pentru Kyrie):

Da... oricum mintea ne mai joaca feste!