| strumfverde a întrebat:

Dupa parerea voastra, care ar fi cea mai periculoasa meserie?
funda

Răspuns Câştigător
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Aceasta:
http://a1.ro/......siune.html

23 răspunsuri:
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Bungee jumping.
Imagineaza-ti.
De la 70 de metri, daca se rupe sfoara? Cade si moare instantaneu.

| HighDefinition a răspuns:

Îngrijitor al cablurilor de înaltă tensiune

| MaTrIx8378 a răspuns:

Orice meserie are pericolul iei.

| TheHeineken a răspuns:

Cea de profesor sau controlor RATB laughing))))

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cea de cerșetor big grin. Riști să fii refuzat si sa primești picioare în fund! Mai e bietul de el și înjurat. Apoi și trimis la muncă!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru TheHeineken):

De ce? Că pot oferi sau primi... pumni laughing?

| mixxjim a răspuns:

Pompier

| mixxjim a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Asta nu-i meserie, nu te plateste nimeni sa faci asa ceva, e un hobby

| TheHeineken a răspuns (pentru floresdemayo):

Pai la profesor daca nu esti sever cu elevii ai vazut doar ce se intampla in scolile din Romania iar la controlor RATB la cat de bine se circula prin Bucuresti... sa mai vina sa iti ceara abonamentu'...

Răspuns utilizator avertizat
| GoddessMaui a răspuns:

Soldat, doar daca esti trimis prin Irak.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru TheHeineken):

Deci, nu e o greseala să te impui si sa fii dur si nemilos cu elevii big grin! Da, ai dreptate, mila nu-și mai prea găseste locul în învătamant, cu mici excepții. Uneori, trebuie să fii si...uman.

| TheHeineken a răspuns (pentru floresdemayo):

Daca nu te impui elevi iti vor observa neputinta si vor " actiona" cum vor dori ei

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru TheHeineken):

Crede-mă, știuuuu!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru mixxjim):

You...trebuia sa zici cea de marinar (stii tu laughing ), ai ales tocmai pompierul?

| vRawr a răspuns:

De zi cu zi : Pompier
Ceva mai...altceva:Skater [da, poate fi considerata o meserie ]

| gebeleizis a răspuns:

Daca esti precaut nimic nu e periculos

| VadTot a răspuns:

Pilot de incercare sau ceva de genul?laughing Dar Cred ca in ziua de azi cea mai periculoasa meserie este cea De Parinte! Putini parinti mai stiu in ziua de azi sa fie un parinte bun pentru copii lor,! Si vezi si tu ce se intampla!

| Uratu140 a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi bangi jumping, pilot de curse, sau scafandrudaca vrei sa ai o slujba de genul asta mai bine ai avea grijalaughing

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Iei, iei.

| mixxjim a răspuns (pentru floresdemayo):

Da, ai dreptate laughing Sa stii ca chiar e periculoasa cea de marinar, dar cand iti place foarte mult ceva parca nu mai conteaza, nu mai vezi pericolele.

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Ce draga? tongue

| Fulbaster a răspuns:

Ceea mai periculoasa e de pompier, pentru ca mereu se lupta cu focul!