| NOnameLoveLaLaLa a întrebat:

Ideea e ca de la varsta de 6 ani visam sa ajung cantareata, acum am 14 ani si tot asta imi dorescc, ideea e ca. eu sunt o persoana mai modesta nu imi pplace sa port decolteuri si tot felul. o pereche de blugi si un tricou imi este suficinet, as vrea sa cant Rock dar,(gen solista de la Paramore). am vreo sanssa sa fac asta in Romania?( ma refer sa cant rock.) Multumesc!

8 răspunsuri:
| ILoveLife1000 a răspuns:

Pai Ai sanse de la 1 la 75-80 dar ce te opreste daca tu itii doresti asta de ce nu? Si aprop cu decolteuri nu e neaparat, tricou-bulza neagra fara decolteu nu te opreste pantloni la fel negri mov Etc. Sper ca te-am putut ajuta>big grin

| IonutzzaRalucutzza33 a răspuns:

Normal ai sanse! :* Nu te da batuta o sa reusesti! Baftaa I don't want to see:**hee hee :**

| PurpleBox192 a răspuns:

Ar fi fain, dar depinde si de calitatile tale vocale.Nu e ca si cum am descoperit-o pe H. Williams si acum voi fi ca ea. Necesita mult talent si pregatire serioasa, nu ca majoritatea participantilor de la romanii au talent...

| NOnameLoveLaLaLa explică (pentru PurpleBox192):

Pai, am un timbru vocal chiar foarte okey, cel putin asa zice lumea.

| PurpleBox192 a răspuns (pentru NOnameLoveLaLaLa):

Faci canto?

| NOnameLoveLaLaLa explică (pentru PurpleBox192):

Da.

| PurpleBox192 a răspuns (pentru NOnameLoveLaLaLa):

E bine atunci.

| NOnameLoveLaLaLa explică (pentru PurpleBox192):

Da, este.