| wSociopath a întrebat:

Bună.îmi poate spune cineva dacă întradevăr s-au schimbat condițiile la înscriere, în luna septembrie, mai exact înălțimea a revenit la 1, 65 pentru femei?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te referi la Academia de Politie atunci nu s-a schimbat conditia de inaltime, pentru femei este de cel putin 1, 60 m.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca scrii intr-adevar legat, nu te vad demn de o facultate.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din 2011 nu s-a mai schimbat: http://www.federatiasedlex.ro/sites/default/files/admitere_2015.pdf

| KiszMy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce găsealniță, dacă tot n-ai găsit nume trebuia să pui nod în papură.