| rockvandam a întrebat:

Imi puteti spune ce inseamna sa fi un dispacer la sol intr-un aeroport.Ce presupune aceasta munca si ce responsabilitati are.

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Te ocupi cu dirijarea avioanelor responsabilitatea ta ar fi sa indrumi avioanele pe pista corespunzatoare.

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Trebuie să le spui piloțiilor de avioane pe unde să o ia, cum e vremea.

| rockvandam explică (pentru EneCristian):

Si cam cat ar fi salariul?

| EneCristian a răspuns (pentru rockvandam):

Pai nu am cunostinte ce lucreaza acolo dar ar putea fi cuprins intre 1400 si 3000 lei depinde si de companie.