| anonim_4396 a întrebat:

Bună, la ce facultate pot invata ca web designer? Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| akaanne a răspuns:

Facultatea de Automatică şi Calculatoare

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Te sfatuiesc sa inveti de pe Youtube. De recomandat ar fi sa faci facultate ca sa iesi un inginer, ceva. Dar ca sa devii web designer nu iti trebuie facultate. E ca si cum ai spune despre fotbalisti ca trebuie sa fi absolvit facultatea de sport si educatie fizica.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru akaanne):

Sa nu confundam totuși web design-ul cu web development

| Brizbriz a răspuns:

Utube
nu stiu daca ai auzit, dar in IT nu iti trebuie fuckultate... DELOC
pentru ca nu necesita scoala, ci talent, daca ai talent, sunt documentatii cu si despre ORICE VREI pe internet

| haileewatson a răspuns:

Nu iti trebuie facultate ca sa inveti web design