| anonim_4396 a întrebat:

Bună, lucrează cineva în IT de acasă? Sunt curioasă ce părere aveți, este greu? Obositor acest domeniu?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca tot sectorul IT lucreaza de acasa acu...
E greu și obositor pentru cine nu e pasionat de domeniu.

| Frank51 a răspuns:

IT acasă este doar programare și suport, cealaltă jumătate care se ocupă cu mentenanța lucrează pe teren.

Păi cum să fie greu și obositor dacă lucrezi din confortul casei tale...

| 1234568807 a răspuns:

Ce o fii asa greu sa lucrezi de acasa, nu stiu, nu e bine sa fii platit muncind de acasa?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 1234568807):

E greu de stat in fund pe scaun acasa in pijamalelaughing

| 1234568807 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daa laughing

| AlinMrs a răspuns:

Depinde, majoritatea presupun ca ar fi usor. Insa gandeste-te ce se intampla in cazul in care ai o familie si copii mici. Pot fi cazuri in care acasa nu dispui de timp, confort si sustinerea colegilor ca atunci cand ai lucra de la birou Insa poate fi si avantajos in ceea ce priveste transportul, timpul pierdut pana la munca, confortul si altele.