| EllaNicol a întrebat:

Bună.
Ma poate ajuta cineva cu testul final pentru Operator flexibil?
Este cel cu 4 teste primit pe skype in format word.
Multumesc

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Acele teste trebuie sa le rezolvi personal si sa le trimiti inapoi completate DE TINE, in termen.
Din pacate, pe TPU nu se pot atasa fisiere (de nici un fel).

| Violleta2022 a răspuns:

Nici macar atata lucru nu esti capabila sa faci?
Acum la ce Dumnzeu mai aplici pentru un asemenea job?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și pe urmă ne întrebi pentru fiecare task in parte să îl face noi? Și ne dai noua banii?

| DandG2304 a răspuns:

Daca intrebi pentru ca nu poti edita documentul word iti recomand sa ii spui trainerului acest lucru si sa ii ceri sa-i trimiti doar raspunsurile, nu si documentul completat.
Daca te referi strict la rezolvarea corecta: cere informatii in plus (nu te mananca, pentru ca sunt oameni foarte intelegatori si este normal sa te ajute daca ai o atitudine deschisa fata de ei), sau cere-i un exemplu. Testele sunt individuale si daca nu le rezolvi singur(a) nu o sa poti lucra deloc.