| XxKAMELIAxX a întrebat:

BUNA, MEMBRII TPU! As vrea as va adresez o intrebare:
Daca vr sa am o firma de haine, ce liceu trebuie sa urmez?(*Dar facultate?)

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu-ti trebuie nicio facultate dar poti urma profilul ala de business de la facultate sa te puna putin in tema. Dar nu e necesar, doar daca vrei. Poti invata si singura cum merge treaba cu tot felul de carti si conferinte.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru a cumpara o haina de firma nu-ti trebuie nici liceu si nici facultate, iti trebuiesc doar bani, foarte multi bani!

| Robert160 a răspuns (pentru Violleta2022):

Vrea să deschidă o firmă de haine.

| XxKAMELIAxX explică (pentru Adry05):

Multumesc.