| anonim_4396 a întrebat:

Buna!kiss Mi-as dori dupa ce termin liceul sa ma duc la un casting(actorie) in Los Angeles, dar pana atunci poate visul meu se va spulbera..Am observat ca unii actori nu au facut facultatea de teatru (Exemplu Jensen Ackles) Deci nu stiu cu ce sa incep in acest domeniu.Ce ma sfatuiti?(fara bataie de joc)kiss Multumesc!

5 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Sa mergi la multe casting-uri...winking

| FreeLife a răspuns:

Wow... vise mari, sper sa ai noroc in viata si sa ti le-ndeplinesti, cat despre cariera...totul tine de tine!

| PartyLoll a răspuns (pentru FreeLife):

Multumesc!kiss

| AmandytaErhan a răspuns:

Uite ce e eu tot vreau sa devin actrita si m-am gandit mult la asta, fiecare vedeta are ceva la baza faimei sale, unii au cunoscuti sau rude celebre, altii au nimerit in locul si timpul necesar iar altii au facut facultate. daca o sa te bazezi pe noroc vei pierde o viata, daca vei merge la castiguri iti vor spune ca iti trebuie practica (colegiu...) asa ca nu pierde timpul si du-te deodata la studii...eu ma gandesc sa nu fac 12 clase ci sa ma duc la colegiu ca la 20 ani sa am deja practi ca in plus ca acum invat sa lo scoala de arte unde in afara de lectiile esentiale se face actoria ca in usa.
deci mai inteles... si in nici un caz sa nu-ti dea prin cap sa de duci la firme de astea,, vedeta peste noapte'' sau,, noi creem succesul'' k o sa-ti ceara mii de roni apoi o sa-ti spuna k nu esti potrivita sau nai talent. ai incredere...

| AmandytaErhan a răspuns (pentru AmandytaErhan):

Fundita?