| anonim_4396 a întrebat:

Mi-au aparut niste puncte si sau transformat in besici. Am fost la farmacie si mi-au spus ca sunt de la animale ca m-am jucat cu cateii. Un om mi-a zis ca trebuie sa ma duc la urgente. Mi-e frica are vreun motiv? ajutati-ma ce sa fac? Fundaa

8 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

1.categorie gresita
2.du-te la doctor si vezihappy

| Ande20 a răspuns:

Pentru început dă-te cu cremă de gălbenele şi vezi dacă funcţionează, dacă nu du-te la un dermatotog şi îţi va spune el ce siropuri şi creme anti-alergicecu care să te daiwinking. Dici nu-ţi fie frică, poate goar e o simplă alergie care îti va trece peste câtva timp, aşa că nu te alarma.
P.S.big grine acum în colo îţi recomand să te gândeşti mai bine înainte să te mai apropii de animale de pe stradă, dacă de acolo erau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ai facut ceva alergie. Depinde cate locuri iritate ai, ca daca ai pe tot corpul trebuie sa mergi chiar la urgente.

| Georgienützä a răspuns:

Du-te la spital si rezolvi problema

funda?

| MyihaDoolcica a răspuns (pentru Ande20):

Nu ca stau la casa si am catei asa caaa? Nuj daca e de la animale pentru ca am venit o colega si sa atins si ea de ei ia luat in brate si nu a patit nimic

| MyihaDoolcica a răspuns (pentru anonim_4396):

Am pe talpi pe genunchi in cerul gurii si in palme

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MyihaDoolcica):

Numai un dermatolog iti poate da cu exactitate raspunsul cu privire la ce ai.

| Ande20 a răspuns (pentru MyihaDoolcica):

Măcar încearcă să-i spui mamei tale, dacă nu ai făcut asta deja.Ea ştie ce să faci.