| ioanad2 a întrebat:

Pentru cei care au terminat Psihologia sau cei care sunt inca la facultate:din ce manuale v-ati pregatit pentru admitere? Pe pagina facultatii de la Bucuresti scrie ca subiectele sunt facute din toate manualele aprobate de MEN, dar voiam sa va intreb care vi se par mai bune? In afara de cel de la Aramis.Sau eventual daca stiti si alte manuale pentru pregatire, eventual cu sinteze.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Incearca-l pe cel de la Polirom.E si pe net in format pdf.Ce e bun la el este faptul ca se foloseste de exemple care poate te vor ajuta sa pricepi conceptele.Multa bafta!

1 răspuns:
| ioanad2 explică (pentru Nirvanaaa):

Mulțumesc mult!