| Titirez000 a întrebat:

Buna! Plangerile de la facultate, primite de exemplu de la un coleg apar in dosarul personal de la scoala sau doar la facultatea respectiva?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu s-au finalizat cu măsuri, e apă de ploaie

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vorbești de plângerile pe care tu le faci sau de cele indreptate impotriva ta?

| darrio2007 a răspuns:

Daca sunt de la facultate nu inteleg la ce scoala te referi.

| johnnny123 a răspuns:

Dosarul personal de la ce "școală"?

| Titirez000 explică (pentru sierra1):

Impotriva mea

| Titirez000 explică (pentru sierra1):

Nu mi au facut nimic, dar am avut o profesoara care a zis ca din cauza ca am avut plangerea aia, nu ma mai trece.
Ca eu trebuie sa demonstrez ca stiu, dar era pusa pe mine.
Puteam sa merg la decan, nu m-am gandit ce as putea sa fac... am lasat o balta ca mi s-a parut o tampenie ce spune.
M au trecut profesorii timp de 2 ani si se trezeste ea in anul 3 ca are probleme cu mine rolling on the floor))