| rya79 a întrebat:

Bună! Profesorii și în special directorii se duc de mâine la școală, chiar dacă elevii revin la școală de luni? Ma gândesc ca transferurile trebuie aprobate și sunt multe lucruri de făcut și directorii și profesorii se duc de pe 3 la servici. Știe cineva sa mi zică sigur? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Directorii și secretarii: Da. Profesorii sunt trecuți automat în concediu de odihnă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Profesorii nu se duc, directorii poate, dacă mai ai chestii administrative

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Asta în teorie. Sunt curios dacă suni mâine la secretariat, dacă îți răspunde altcineva în afară de paznic sau femeia de serviciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Directorii si directorii adjuctii

| Violleta2022 a răspuns:

Eu am inteles ca toti sunt in concediu pana luni, cand se intorc la munca cu totii.
Tranferurile se aproba la inceput de an scolar, deci nimic stresant pentru ei.