| quizi122 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa devin chirurg ginecolog pentru. femei?
Funda:*

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Facultatea de medicina si apoi specializare obstretica-ginecologie, dar nu cred ca exista chirurg ginecolog... ori chirurg ori gineco.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 ani Facultatea de Medicina Generala si apoi rezidentiat inca vreo 6 la Obstetrica-Ginecologie. Trebuie sa astepti foarte multi ani pentru a vedea o femeie goala, zic mai bine sa downloadezi niste porn. Ai mai multe sanse sa devii ginecolog pentru barbati...

| quizi122 explică (pentru anonim_4396):

Sunt femeie.

| darrio2007 a răspuns:

Facultatea de Medicina, logic.Stii alta varianta?

| yanira4u a răspuns:

Era o treaba daca existachirurg ginecolog pentru barbati.