| HeathLedgerForever a întrebat:

Bună seară(din nou) laughing! Vreau să știu din ce se dă bacul la profil de științe ale naturii? Oral și scris? Fundă

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Buna.
Teze - Romana, Matematica, 2 la alegere intre Biologie, Chimie, Fizica.
BAC - Romana(proba orala si scrisa), Matematica, Competente Digitale, 1 Lb. Straina la alegere(oral) si 1 la alegere intre Biologie, Chimie, Fizica. Dintre acestea doar probele de la Mate, alegerea dintre Bio, Chim, Fiz, si Lb. Romana scris se vor include in media de la BAC.
Alte neclaritati, replay aici sau mesaj privat.Si eu sunt la stiinte ale naturii. :d

6 răspunsuri:
| Barbiiiedoll a răspuns:

Din multe laughing.
Da happy
Du-te fa un sex oral si poate iei si bacul:*

| HeathLedgerForever explică (pentru Barbiiiedoll):

Scuze, nu sunt mă-ta :d:*

| HeathLedgerForever explică (pentru Barbiiiedoll):

Și încă ceva: mă consider o fată îndeajuns de inteligentă încât să iau BAC-ul! Deci poți pune tu în aplicare metoda asta. PACE scumpo :d

| Barbiiiedoll a răspuns:

Fa smantanoasa dracul
luati-as neamu in pu**
Eu una am luat bacul asa ca informeaza-te mai intaiwinking
manca-me-ai samanta de la P*LA

| Barbiiiedoll a răspuns:

Daa rolling on the floor) sigurrr
De la intrebarile tale pe TPU se vede ca esti o copila proaqsta de dai in gropi
Have fun draguto:*!

| HeathLedgerForever explică (pentru Barbiiiedoll):

Să nu zic ceva de doamna mă-ta?! Superb spus, chiar mi-ai dat răspunsul dorit, ai luat BAC-ul. Bravo ție! Cum?! Așa cum mi-ai răspuns mie. Te-ai încurcat în propriile-ți minciuni. Mergi înapoi pe maidanul tău și acolo să vorbești cu „fă" și alte cuvinte specifice neamului tău:d. Da, într-adevăr, am pus și întrebări idioate, dar te-ai uitat măcar la anul publicației?! Nu?! Mai verifică o dată! Aaa, încă ceva, de când fetele au ***?! I don't get it stupid girl...