| MarianJohnnn a întrebat:

Buna seara, ieri am fost la un interviu la Kaufland in Brasov in zona Bartolomeu. A fost totul ok.
Aveti idee in cat timp incep munca?
Tot ce am completat a foat o foaie cu date deapre mine si domnul a completat o foaie cu orele pe care le pot lucra, salariul si mi-a zia ca dureaza 2-3 sapt dar cred ca nu are cum.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand sunt 100 de aplicanti pentru 2-3 joburi, poate dura cateva saptamani aceste interviuri si triera celor intervievati.
Dar tu nu ai avut CV-ul cu tine?

| MarianJohnnn explică (pentru Violleta2022):

L au avut ei ca am aplicat pe ejobs si l am trimis acolo

| darrio2007 a răspuns:

Asa cum ti-a zis, cam asa va fi. Doar daca vei selectata. Sunteti mai multi, nu doar tu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar cred ca nu are cum. Ce nu crezi? Ce nu are cum?