| papushikadulcee a întrebat:

Sunt din calarasi si am 14 ani, nu am experienta in modeling dar as vrea sa ma duc la modeling.Imi puteti da un numar de telefon sau o adresa de mail cu ajutorul carora pot lua legatura cu cineva care ma poate ajuta?

6 răspunsuri:
| papushikadulcee explică:

Scuzati-ma daca ma greseli dar sunt foarte obosita!

| florizzz a răspuns:

ITi recomand cu caldura MRA. Eu am fost insa nu aveam inaltimea necesara! IMPORTANT este ca nu percep taxa si sunt singuri seriosi cred din tara! Sa fugi de cei ce cer taxe, eu am patit-o! fundita si daca e prima intreabare si ti s-a parut buna voteaza-ma ca si castigatoare please! te pup! poate tinem legatura! App chiar daca esti din calarasi mai bine faci un efort si in felul aa esti sigura ca ai incercat a cea mai buna agentie din tara! Si sa stii ca Next Top Model a colaborat cu D-nul Ionescu de la aceasta agentie! am scris o gramada big grin pup again pa!

| florizzz a răspuns (pentru florizzz):

Scuze si eu pentru greseli dar am scris repede si la fel ca tine sunt destul de obosita la ora asta tarzie!

| Q69 a răspuns:

Romania... tara "modelinelor" si a fotbalistilor

| florizzz a răspuns (pentru Q69):

Cu toti am fost mici si am visat sa ajungem ceva. Nu cred ca esti in masura sa judeci. Oricum cariera de modeling internationala este una care te alege nu o alegi. Trebuie sa te nasti cu inaltimea si caracteristicile lor. O zi buna si concentreaza-te mai mult pe problemele tale numai suferi atat de mult pentru ceilalti pentru ca intr-o zi povara asta atat de mare s-ar putea sa-ti dauneze. big grin o zi faina!

| Q69 a răspuns (pentru florizzz):

laughing