| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU. am o intrebare... vreau sa devin insotitoare de bord. ( am 14 ani acum ) Iubesc avioanele. Nu am fost pana acum cu unul, dar voi merge vara viitoare. Cu toate astea, abia astept

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bravo, zbor bun!

| Marrythenight a răspuns (pentru neutrino):

Scuze, nu s-a postat toata intrebarea!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti tanara, de ce nu aspiri mai sus, fi mai ambitioasa, vrei sa ajungi o amarata de servitoare pe avion?

| Marrythenight a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mai sus unde? al doilea plan ar fi sa devin coregrafa pentru ca le am cu dansul modern. Vrei sa mor de foame din asta?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Marrythenight):

Medicina, inginerie, arhitectura, farmacie, medicina dentara.