| MariaCmec a întrebat:

Buna seara tuturor, am o intrebare pe care o consider putin delicata, doresc raspunsuri sincere si serioase, fara injurii la adresa mea, am o cunostinta(nu apropiata) de la care am auzit de un site unde s-ar posta poze bineinteles obscene/pornografice + videoclipuri, iar cine ii vizioneaza postarile trebuie platita o anumita suma, totul fiind privat, platit de persoanele doritoare sa-i vizioneze postarile, persoana aceea nu vrea sa dea nume site-ului, am cautat in schimb nu am gasit nimic doar cateva care nu par destul de bune si sunt mai mult pentru videochat, daca stie cineva as fi incantata de raspuns, multumesc.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ea a vorbit tocmai despre un site de videochat. Sunt multe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt a videotqchat. Sunt sute de site uri din astea

| Adi2d00 a răspuns:

Onlyfans.com cauti tu. Postezi poze nud, cu caracter erotic pronuntat si membrii pot plati o suma stabilita de catre tine pentru a avea acces la ele. Nu te gandi ca orice membru este asaltat de oferte si ca asta e o metoda usoara si rapida de a face bani. Probabil esti inca minora, asa ca vezi-ti de scoala si lasa lucrurile astea pentru fetele fara niciun viitor!

| MariaCmec explică (pentru Adi2d00):

Nu. Te inseli, am 24 de ani, sunt casatorita locuiesc in afara cu sotul meu, el lucreaza iar eu de 1 an de zile stau. Nu prea vrea sa ma lase sa lucrez iar eu m-am plictisit, si vreau sa fac ceva usor si sa ma si distrez?‍♀️

| Eireann a răspuns:

De ce nu incerci sa vinzi lenjerie intima purtata atunci? E destul de usor si se fac bani frumosi.

| MariaCmec explică (pentru Eireann):

Cum adica? ????

| Eireann a răspuns (pentru MariaCmec):

Adica sunt barbati (posibil si femei) care cumpara lenjerie intima care a fost purtata. Eu te platesc prin PayPal tu le trimit "produsul" prin posta.