| Emally a întrebat:

stie cineva o adresa de email sau orice contact de la Mc'Donalds pentru a trimite un C.V sau o adresa de email sau contact pentru un job de promoter?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| tomthecat a răspuns:

Uite aici poţi contacta online Mc'Donalds

http://mcdonalds.ro/pages/contact/

| Emally explică (pentru tomthecat):

Am incercat sa depun online.nu se trimite.da eroare din site'ul lor

| tomthecat a răspuns (pentru Emally):

Încearcă să deschizi pagina de contact respectivă cu alt browser adică dacă pe Mozilla Firefox ţi-a dat error, ai putea încerca cu Internet Explorer sau cu Google Chrome, Opera, Safari, etc. Dacă îţi dă eroare, indiferent ce browser utilizezi, atunci problema trebuie raportată la webmasterul site-ului mcdonalds.ro

| Emally explică (pentru tomthecat):

Am incercat cu toate browserele si am raportat si la webmaster... oriqm CV am depus pana la urma la ei dar nu am fost sunata