| sayurik a întrebat:

Buna,
Stiu ca s-ar putea sa nu primesc raspuns imediat dar..lucreaza cineva ca game-tester la Gameloft in Cluj-Napoca? Daca e cineva care lucreaza sau a lucrat, imi poate da niste detalii?(cum e la interviu, ce fel de cerinte au, in afara de cele de pe site-ul gameloft, daca e ceva serios etc)

Răspuns Câştigător
| Sms_YoRobert_1995 a răspuns:

Nu nu se poate inscena asa ceva deoarecee inainte sa ies din unitate daca exista un pasnic eu zic ca exista ii arati cu ce ai intrat si cu ce ai iesit si asa nu exista seansewinking! Nivelul de engleza trebuie sa fie cat de cat sa intelegi ce scrie cand iti da vreo eroare cvwinking! Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Sms_YoRobert_1995 a răspuns:

Da este cv serios si nu este deloc greu te pune doar sa testezi jocurile sa descoperi Bugurile dar trebuie sa stai sa verigici fiecare colt de mapa fiecare lucru mai multe chestii nu au cine stie ce cerinte... Conteaza sa fi atent la detalii si sa pricepi totul destul de repede! Trebuie sa fii pe faza la toate bugurile si sa le spui tot ce gasesti.Sau daca mai ai propuneri pentru imbunatatirea jocului e bine sa le spui! Funda?

| sayurik explică (pentru Sms_YoRobert_1995):

Da dupa ce imi mai spui o chestie. Engleza? Cam ce nivel de limba engleza trebuie sa ai? Sii o prietena mi-a spus ca unei cunostinte care a lucrat ca game tester, nu la gameloft, dar tot jobul asta, i-a fost inscenat un furt de echipament de joc si a plecat si fara salar si cu banii luati..Este posibil sa se intample asa ceva?