| Dca2002 a întrebat:

Bună! Sunteți careva dintre voi care ați lucrat la Mcdonals ca studenți sau pe part time?
Dacă da, cum a fost pentru voi?
As vrea sa știu părerea voastră personala!

6 răspunsuri:
| LaviniuA a răspuns:

Ca idee: cauta pe Google Maps fastfoodul la care te gandesti sa lucrezi. Daca ai noroc gasesti recenzii de la clienti in Google, pe pagina "Reviews", poate si de la angajati.
Poti sa cauti si pe Facebook, e si acolo sectiune de Reviews.
In rest gasesti pareri pe siteul ala de care ziceam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lucrat patru luni acolo. Trebuia să fiu bărbierit în fiecare zi și era mult stres. Și cel mai nașpa lucru era că aveam colegi nepoliticoși care țipau la mine. Nu recomand.

| Frank51 a răspuns:

Am o părere neutră, că știu o prietenă care a lucrat câteva luni și a fost mulțumită și de salariu și de atmosferă. Însă am mai auzit și chestii nașpa.

| Daniiii1234512345 a răspuns:

Din cate am auzit de la persoane aveau castiguri destul de mare pe luna, in jur de 50-60 de milioane ca studenti dar faceau munca suplimentara in unele zile. La pauza de masa primesti un meniu de la ei si asta ar fi un plus

| Dca2002 explică (pentru Daniiii1234512345):

Bănuiesc ca faci referire la full time, eu vreau part time pentru ca o sa am și licența laughing)

| Daniiii1234512345 a răspuns (pentru Dca2002):

Nu, au sub 18 ani acele persoane de care vorbeam