| Maria_9122 a întrebat:

tocmai mam angajat la o terasa. dar nu am mai lucrat niciodata pana acum. si mai am cateva nelamuriri.tot ce trebuie sa fac e sa cer comanda si sa eu aduc nu?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

In principiu asta trebuie sa faci> sa iei comanda si sa o duci, dar uneori trebuie sa ramai pana la sfarsitul programului, care e de cele mai multe ori 2 noaptea si sa strangi mesele de la terasa. Asta nu se intampla peste tot, dar depinde. Bafta! Cand iei primul salariu sa ne anunti!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde cum este organizat lucrul. Se poate ca tu sa faci totul: preiei comanda, o duci si incasezi pretul iar la sfarsitul programului predai suma pe totalul comenzilor. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te-ai angajat ai intrebat ce competente ai? Daca nu, intreaba-ti seful direct. Sau ti-e frica sa nu te dea afara? Si ne mai miram de ce nu progreseaza tara asta, pentru ca tineretul in ziua de azi isi dovedeste pe deplin incompetentele. Numai distractii gratuite si atat, iar cand vine vorba de munca nu stiu ce au de facut.

| Maria_9122 explică (pentru anonim_4396):

Mai gandeste-te odata si da-mi raspunsul tau din nou.

| Simona-Nicoleta_Popescu_1990 a răspuns:

Buna.te-ai angajat la mare cumva?