| CarlaD a întrebat:

Buna TPU.Am 17 ani si as dori sa ma angajez vara asta, dar din pacate nu gasesc nimic.Voi ce job-uri aveti si cum ati facut "rost" de ele?

3 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Fa.te barmannnn ma!

| jhonsmyth a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Buna,eu mam angajat la16ani si4luni din pacate pana la varsta de18ani si3luni trebuie sa lucrezi cu jumatate de norma adica la fiecare patru ore sa ai30de minute pauza si maximu-l de ore la24 sa nu fie6lucrate,este un pic mami complicat decat ai vedea situatia tu sau cei din juru-l tau.precizez ca Viata nu-i o carte, o revista sau telenovela succes in continuare!