| adibl a întrebat:

Buna TPU am fumat cam 2 tigari acum doua saptamani si acum 5 zile mai putin de jumatate de tigara si maine ma duc sa fac analize la plamani sau film la plamani cum vreti sai spuneti se vede oare doar de la atata? un raspuns mai sigur va rog frumos! Dau funda!

2 răspunsuri:
| iolkop777 a răspuns:

De vazut nu cred ca se vede...in caz ca o sa observe asta...stai de vorba cu parintii tai si spune-le ca ai simtit nevoia sa incerci si ca nu doresti sa te apuci de fumat niciodata. Si asta iti recomand eu sa faci, iti dau cateva motive: cheltuiesti o garmada de bani/irosesti o gramada de timp(asta am aflat recent si nu m-am gandit ca poate fii si un asemenea dezavantaj) SUCCES!

| adibl explică (pentru iolkop777):

Dar la radiografie se vede?