| FuFuVercetti a întrebat:

Buna TPU am niste intrebari pentru boi sper sa-mi raspundeti happy 1) Ce salariu are un asistent social si ce salariu are un functionar public? 2) Ce salariu ia un contabil? 3) Ce credeti ca facultate ar trebui sa fac? Sunt la un liceu tehnologic profil turism si mi-ar placea o munca de birou mai profitabila nu munca de aia in care sa depun efort fizic. Va rog frumos sa-mi spuneti happy

7 răspunsuri:
| Zeppa03 a răspuns:

Poate pentru noi, boii sunt la pascut la ora asta.

| darrio2007 a răspuns:

Mai verifica-ti intrebarea.Boii nu vorbesc.

| FuFuVercetti explică (pentru darrio2007):

Scuze am scris repede si am apasat b in loc de v

| vangaelis a răspuns:

" munca de birou mai profitabila "... ce gandire mai aveti unii.
in primul rand daca tu nu iti stii planurile de viitor ce pretentii sa ai la munca de birou mai profitabila?
Ia si invata, ia bacalaureatul in primul rand.
In al doilea rand fa ce iti place, care ti-e vocatia. si apoi ai sa vezi ce si cum.
asa sa vrei la birou dar nici tu nu stii, e clar. Inteleg ca ai vrea asa, dar nu ti-ai pus problema cum trebuie.

| FuFuVercetti explică (pentru vangaelis):

Spuse un roman "inteligent" laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Ok.Am inteles.

| vangaelis a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Mai copilas, nu fa tu haz ca nu iti sade bine. In primul rand fata de tine am un bacalaureat luat si facultate facuta. Si activez in domeniul meu.
Eu nu te-am luat la misto, ti-am zis realitatea. Daca dumneata nu esti capabil sa intelegi ce am vrut sa spun imi pare rau. Daca nu intelegi o critica constructiva sa fii dumneata sanatos.
Degeaba te consolezi luandu-ma la la misto, dar de pupat in fund un pusti de liceu nu pot sa fac cum o fac altii.
Ramai cu bine. Nu te mai deranja sa-mi raspunzi.