| 070Alexa a întrebat:

Buna TPU am o intrebare simpla, vara aceasta as vrea sa dau meditati la franceza ( clasele I-V) credeti ca ar vrea cineva tinand cont de faptul ca si eu sunt eleva (14 ani CLS 9).

8 răspunsuri:
| EvelinaXd a răspuns:

Acum depinde cate cunostinte ai despre limba franceza. Daca esti un as, as veni personal latine ca sa ma anveti, dar daca mai schiopatezi( nu este nimichee hee nu o sa ai prea multi clieanti

| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Eu zic ca ai avea elevi pe care sa-i inveti franceza ...in cazul in care tu esti foarte buna la limba asta! Adica eu una...as avea incredere! Bafta! happy

| FrozEenSoul a răspuns:

Daca ai pune o poza cu o fata goala la avatarul de pe TPU, crede-ma te-ai umple de psihopati si ai face si bani cu carutawinking

| BlancaFantasma a răspuns:

Bravo pentru initiativa. Sper ca din greseala ai scris "meditati" si nu "meditatii", nu`i asa?batting eyelashes

| taviyamato2 a răspuns:

Daca ai pe cineva din cercul apropiat, da, dar daca vrei sa dai anunt la ziar eu NU iti recomand, de ce nu astepti sa te inscrii si tu la facultatea de limbi, vei fi apreciata, multi oameni de succes au terminat o facultate de limbi. Mai asteapta pana ajungi in clasa a 11-a sau cand esti studenta, cand esti studenta e mai bine, doar nu vrei sa le distrugi viitorul copiilor si iti spun altceva - daca te vede la 14 ani iti va da putin, vreo 5 maxim 10 lei. sper ca nu te superi dar eu am dat ore de vioara si stiu ce vorbesc, am dat si ore de engleza. Oricum te felicit ca ai astfel de la varstra asta, esti o fata matura, iti doresc succes in continuare.

| 070Alexa explică (pentru BlancaFantasma):

Graba

| 070Alexa explică (pentru taviyamato2):

Multumesc

| yoonny a răspuns (pentru 070Alexa):

laughing