| DouăPuncteParanteză a întrebat:

Am o nedumerire, care liceu, sau care meserie este mai de viitor, adică cu ce meserie ești plătit bine? P.S: Aș dori să devin ceva reparator de PC-uri sau ceva, îmi puteți recomanda un profil bun pentru această meserie sau dacă aveți o idee mai bună vă rog ajutați-mă

Răspuns Câştigător
| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Daca vrei sa faci mai departe ceva in domeniul calculatoarelot iti recomand profilul de mate-info. faci multe ore de informatica, deci te ajuta in domeniul ales de tine

3 răspunsuri:
| Jhonny22 a răspuns:

Mate-info prietene, sa lucrezi in domeniul IT e foarte placut si convenabil!

| DouăPuncteParanteză explică (pentru Chokorētoバタフライ):

Deci dacă aleg mate-info, ce facultate ar urma?

| Chokorētoバタフライ a răspuns (pentru DouăPuncteParanteză):

Daca vrei sa lucrezi in domeniul IT poti alege Politehnica
http://www.upb.ro/facultati.html