| annamaria04 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu niste facultati din Cluj care s-ar potrivi unei fete ...mai am putin si vine bac-ul si as vrea sa imi fac o idee cat de cat despre facultati ( am terminat cls a 11a cu media generala 9 )

4 răspunsuri:
| psycho771 a răspuns:

Acum conteaza mai tare ce profil ai terminat decat cu ce medie, mai ales ca cele mai multe facultati sunt cu admitere. deci? ce profil si ce-ti place sa faci? happy

| annamaria04 explică (pentru psycho771):

Profil uman ...stiinte sociale ( as vrea sa dau la medicina veterinara; administratie publica sau studii de securitate ) big grin

| annamaria04 explică:

Se vede cat de destept esti. am zis facultati care s-ar potrivi unei fete NU facultati de fete....in fine pentru tine cred ca e tot unawinking

| geotechnical a răspuns:

Incerca la politehnica sa vezi eu asa te sfatuiesc http://www.zf.ro/......t-11206441