| scutelnictatiana a întrebat:

As vrea sa va intreb daca pot sa devin reprezentant Avon la 13 ani? Pur si simplu comand foarte multe lucruri de la Avon! Si in plus sunt o fire sociabila si serioasa.M-as descurca de minune cu vinzarea fiindca am multe prietene la care pot propune si sunt increzuta ca vor comanda ceva! Parintii si buneii sunt de acord.Si cum as putea deveni?
P.S.sunt din Moldova,Stefan-voda, Purcari.

13 răspunsuri:
| icEmaN10 a răspuns:

Poti sa devii acum sincer pas cu pas nu stiu dar poti sa vorbesti cu cine iti da revista sau dce unde le ei si asa vei rezolvawinking

| scutelnictatiana explică (pentru icEmaN10):

Multumesc!

| aallyynnuuttzzaa a răspuns:

Daca ai buletin poti fara probleme, daca ai sub 14 ani trebuie sa iti faci pe numele paintilor tai

| Miic_Piitic_1995 a răspuns:

Da poți să te faci!
Du-te la cineva care e reprezentat și îi spui lui.
Ai avea nevoie doar de un buletin al mamei sau al tatei.

Funda?

| NoBodyByMe a răspuns:

Pe site.ul avon gasesti toate informatiile si toti pasii, ideea e ca la 13 ani nu ai nici buletin si procedura e mai complicata decat crezi eu am mai putin de 18 ani si sunt reprezentanta pe numele mamei mele

| 000TeoDora12 a răspuns (pentru scutelnictatiana):

Eu stiam ca poti doar de la 18 ani in sus. Stiu de la un reprezentant Avon.

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Poti, numai ca licenta trebuie semnata de un adult. Si iti va trebui o imputernicire ca sa poti lua coletele.

| Gabi1701 a răspuns:

Da,poti dar unul dintre parinti trebuie sa-ti fie tutore! Funda?

| scutelnictatiana explică (pentru aallyynnuuttzzaa):

Mersi de raspuns! Inseamna ca pot sa imi fac acum!

| scutelnictatiana explică (pentru Gabi1701):

Se poate mama? mersi de raspuns!

| dianapisicutza a răspuns:

Nu cred, dar nu sunt sigura eu cred ca e prea devreme, dar intra pe site-ul lor si vezi daca te ajuta!:-)

| Evee09 a răspuns:

Hei Tatiana! [asa te cheama nu :)):-?]

Din cate stiu eu trebuie sa ai 18 ani ca sa poti deveni reprezentant! Dar poti ruga pe cineva din familia ta care are sa fie el\ea in locul tau sh tu sa faci comanda sh alte chestii

Sper ca te-am ajutat :*!

Cauta mai multe aici ---> http://www.avoncosmetics.ro/

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi, nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand, te poti inscrie pe numele mamei.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*