| Onyx97 a întrebat:

Buna TpU!
Doresc sa imi incep cariera in fotografie. Ma voi axa mai mult pentru cele de newborn cat si evenimente!
Am nevoie de un nume care sa imi sune in urechi nebunie/iubire.
As dori un nume sa il pot pune langa numele de familie Bogdan. Sa fie adaugat langa si a mea mica familie, Matei si Dănuț!
Mulțumesc.
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

BOgdan
MAtei
DAnut

BOMADA / BODAMA / DAMABO / MADABO PHOTO EVENTS
sau alte combinații de genul. happy

4 răspunsuri:
| DeMicUnCălător a răspuns:

Da Vinci Bogdan.

| sierra1 a răspuns:

Username-ul de aici cu ce te deranjează?

| Alista1r a răspuns:

Probabilit{ata} cine steiaa. Hai norcool. pentru noi, Daarius, iti place ok cu doi aa. vin pentru passiune si, libertate!~

| Onyx97 explică (pentru adryang78):

Mulțumesc happy!