| diana1137 a întrebat:

eu sunt acum clasa a 9-a la liceu si nu prea tin pasul cu colegii mei pentru ca nu vad la tabla si la ore profesorii au fost intelegatori sa ma lase sa ma duc langa tabla sa pot sa imi scriu lectiile (in picioare) pentru ca multi din colegi sunt mai dificili (ca sa nu ii jignesc) si nu vor sa imi dea caietul ca sa imi scriu lectiile.
Mama mi-a spus ca a aflat de un liceu la Bucuresti, dar este liceu cu internat si nu stiu ce sa zic(eu sunt din jud constanta), se numeste Liceul Vatra luminoasa si stiu ca pot sa fiu maseor la acest liceu., pentru ca am probleme cu ochii mai grave (nu ma descurc la distanta )dar mie nu prea imi place slujba asta

Acum uite intrebarea mea ce as putea sa devin in afara de maseor? daca asta este voi deveni maseor daca nu am alta variana. Si daca stiti ceva despre acest liceu si ce credeti ca ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| Charlotte02 a răspuns:

De ce nu porti ochelari?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da raspunsu de mai sus!
De ce nu porti ochelari?
Totii copii poarta care nu vad prea bine!
Este ceva normal sa porti ochelari!

| andreea9701 a răspuns:

Du-te la oftalmologie aceeasi problema am avut-o si eu cu ochii, dar s-a rezolvat cu ceva picaturi si un gel pentru igiena ochilor

Răspuns utilizator avertizat