| titicristina21 a întrebat:

Buna TPU eu sunt la turism si alimentatie si nu stiu ce meserii sunt si cu ce se mananca? cu cat se plateste daca fac aceasta meserie? si unde e mai bine la turism sau alimentatie? nu pot sa le fac pe ambele?

2 răspunsuri:
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna.Pai pana in clasa a 11 a se fac ambele, iar din a 11a trebuie tu sa alegi ori turism ori alimentatie...La turism,poti lucra in hoteluri,cam tot ce tine de turism,iar la alimentatie poti fi bucatar, ospatar, patiser, barman, etc.Cam asta este acolo.

| titicristina21 explică (pentru idontgiveafuck2344):

La care se castiga mai bine? unde ei merge la turism sau la alimentatie?