| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU! eu sunt la un asistent maternal pe 17 ianuarie este ziua mea şi fac 18 ani, cei de la direcţie mi-au spus că la 18 ani pot pleca dar pe 3 ianuarie am comisia ce se întamplă acolo? adică ei decid când să plec?
Mama mea biologică a reuşit să îşi facă mutație aşa a spus o doamnă de la direcţie că pot pleca doar dacă are mutaţie şi are şi o garsonieră

5 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Vrei sa te ajut?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ei decid.

| Valeennavoleena65 explică (pentru Marius22222222222):

Cum? parcă am mai vorbit cu tine

| Valeennavoleena65 explică (pentru sadrian46):

Durează si o lună? adică dacă totul e complet ca am unde sta nu are de ce sa mai ma ţină

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Hai in privat