| RoxyOnTPU a întrebat:

Fac cursuri de teatru de un an. Cand o sa termin studiile o sa pot sa fiu actrita de film? Nu e mare diferenta nu?

4 răspunsuri:
| deea857 a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti fi actrita de film, doar sa joci in piese de teatru. daca esti foarte buna la asta o sa-ti fie usor sa intrii intr-o echipa. succes

| pazzo a răspuns:

Hei love struck daca poti sa faci ca g@ina poti aparea DOAR pe miciile ecrane rolling on the floorrolling on the floor

| roxanagabriella a răspuns:

Pai depinde daca acele cursuri sunt recunoscute si la le nivel.Si eu am facut niste cursuri, dar imi foloseau doar la admiterea de la facultatea de actorie si film.Cel mai bine ar fi sa il/o intrebi pe cel/cea cau care faci cursurile.Mult succes!

| RoxyOnTPU explică (pentru roxanagabriella):

Pai fac un curs de "arta actorului".