| anonimatad94 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva din experienta lui sau a ei profesionala cateva companii din Cluj care folosesc lumina pe flor fara nicio problema?

De preferabil ar fi mai multe ore, dar daca nu este posibil, atunci imi ajung si 2 ore.

Si daca stiti astfel de companii, as vrea sa stiu si ce lucrati ca sa stiu si eu spre ce sa ma orientez.

Dau si funda.

Multumesc!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lumina pe flor?

| anonimatad94 explică (pentru sadrian46):

Da.

| anonimatad94 explică (pentru sadrian46):

Da, lumina pe floor. Adica pe etaj sau mai exact in sala de birouri.