| anonim_4396 a întrebat:

mai am putin si termin masteratul in economie si as vrea sa stiu si eu din timp unele detalii despre ce se lucreaza practic ca manager si contabil, intre aceste 2 domenii inca decid.
Am nevoie de o poza sau un document cu ce se lucreaza in una din aceste domenii (desigur, numerele sa fie false sau notate cu x...conteaza doar sa vad cam ce as avea de facut).
id-ul meu este mazdamasini aront yahoo.ro in caz ca nu permite site-ul mesaj cu adresa.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Prietene... nu s-ar zice ca esti masterand cand pui aceasta intrebare...

Ce vrei sa iti trimita lumea? Legea contabilitatii si metodologia pentru contabilitate?

Sau vrei sa primesti PMI book?

Mai citeste un pic ce inseamna contabil sau manager.

Pune-ti o mare intrebare: cine te ia ca manager? Ca si contabil mai inteleg ca poti fii luat ca ajutor de contabil pe undeva...

| KadeJudo a răspuns (pentru cristimihailov):

Scuze daca s-a interpretat dar eu nu am lucrat deloc...iar din practica nu am prins prea multe...dar asta este, voi descoperi altfel laughing