| Acellin a întrebat:

Maine am un interviu la McDonald's sa ma angajez part-Time.
Contează mult vestimentația? Eu sunt rocker si port tricou puțin larg, brățări si bandana.
Ar fi neindicat să vin așa îmbrăcat?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Clar. Macar bandana si bratarile alea lasa-le acasa.

3 răspunsuri:
| Maria12340036 a răspuns:

Nu cred ca te doare sufletul daca pentru o zi sau cateva ore/ minute te imbraci si tu decent gen o camasa si niste blugi iar ca accesoriu un ceas, nu trebuie sa le arati lor ca esti rocker, le arati ca esti un om normal care is cauta un job.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Da. Contează vestimentația. Pentru o zi încearcă sa te îmbraci simplu. Tricou și pantaloni.

| Acellin explică (pentru Maria12340036):

Nu am în tot dulapul nicio cămașă. Am sa iau un tricou.