| Budincăăă a întrebat:

mi s-a spus de la o cunostinta ca, pentru admitere la liceul militar trebuie sa nu am nici un semn din nastere. Aceasta afirmatie este corecta?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Nu este corecta, nici macar SRI-ul nu are astfel de cereri. Nu ai insa voie sa ai tatuaje la vedere.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este corecta, aceasta nu este o conditie pentru admitere.

| mona a răspuns:

Nu este corecta

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adevărat este dacă sunt semne vizibile care nu pot fi acoperite de haine (ca exemplu, o tăietură pe obraz care are urma unei suturații!).
Pa, pa.

| m00n a răspuns:

Nu,e vorba de tatuaje

| marcous a răspuns:

Este o afirmatie eronata.

| doc69 a răspuns:

Afirmatia este corecta daca este vorba de semne distinctive vizibile fata maini...despre asta e vorba..ps am facut liceul militar.

| Budincăăă explică (pentru doc69):

Am un semn de nastere pe abdomen.Are ceva?

| doc69 a răspuns (pentru Budincăăă):

Nope

| doc69 a răspuns (pentru doc69):

Hahah delicios id ti-ai ales.

| doc69 a răspuns (pentru TheAce):

Frateee e inclusiv barem de inaltime daca nu ai facut liceul militar la ce te dai cu presupusul?