| Mădă_Mădălina_1998 a întrebat:

Buna TPU.
Scuze daca am gresit categoria dar nu stiam ce sa aleg.
Sunt din Vrancea.Ieri (27.08.2013) am fost la Carrefour-ul din Focsani si era ceva cu model si m-am inscris.Am platit o taxa si am completat cu mama acolo formularele.
(Etiquette Trend)
Le-am dat e-mailul si nr.de telefon.
Am uitat sa mentionez ca mi-au facut si niste poze de profil.Inca nu m-au sunat si nu am primit nici un apel de confirmare.
Am 13 ani big grin Nu am vazut nici fotografiile mele pe site-ul lor.Ar trebui sa-mi fac griji? Imi doresc foarte mult sa fac acest lucru, deoarece viata mea este mai mult o rutina si chiar vreau sa fac asa ceva.
Urgent! Funditaaa :*

Răspuns Câştigător
| Answer4me4pls a răspuns:

Bine.Poi draga mea, ei ti-au oferit vreo fisa ca si garantie sa zicem? Daca nu, poti sa iti faci griji, oricum mai asteapta cateva zile, poate vei aparea. Eu ti-am raspuns la intrebare, nu o lungesc. Succes la iesirea din rutina!

2 răspunsuri:
| Mădă_Mădălina_1998 explică (pentru Answer4me4pls):

Mi-au dat o poza la alegere din cele facute dar de o fisa nu stiu nimic.S-o intreb pe mama.Cand completa aia acolo formularele, scria acelasi lucru pe 2 fise.
Multumesc de raspuns

| Nazare_Mirabela_1983 a răspuns:

Buna m-ar interesa daca te au mai chemat sau ce s-a intamplat cu astia de care ai vb pentru ca am facut acelasi lucru si eu pentru fetita mea e vrajeala sau?