| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sunt din Braila si as vreas sa fiu lunetist in armata sa ma duc in razboaie. Ce liceu as putea face din orasul meu sau din alt oras si la ce facultate sa dau? Va multumec pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Un prieten a vacut ca tine, si degeaba. Iti irosesti viata, du-te intr-o tara acceptabila. Asta pe care ilcunosc eu s-a dus pana laurma ca, carabinier in Italia. Este si mai usor, si mai frumos, nu mai zic ca esti imbracat super, mai ales la parade. Dar ce-ti place la aceest popor, si la aceeasta echipa de fotbal, e mai greu sa o reprezinti. Am militari in familie, foarte buni, si-au schimbat gandirea. Daca vrei sa faci ceva pleaca din Romania si lasa dracu fcb-ul, deoarece bate la ochi. Un verisor lucreaza in armata ruseasca, e platit foarte bine, sergent. Dar nu a fost privit bine din cauza manelelor, echipei de fotbal. In doi ani a ajuns un om adevarat care asculta doar muzica clasica si pentru el fotbalul este o prostie. Am vrut sa zic ca trebuie sa si fata pentru asta, si sa nu fi foarte slab daca esti asa cu mila esti apa de ploaie. El imi zice mereu,, dezbina si domina" poate te va ajuta

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Poti urma un liceu militar si Academia Militara.

| NeymarAndrey a răspuns:

În România nu există o şcoală pentru pregătirea lunetiştilor din poliţie. Dar poti invata singur si sa te inrolezi in armata sau sa urmezi academia militara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Go fouck your self

| sayWhaaat a răspuns:

Daca faci armata in Romania, in cel mai bun caz ajungi bucatar in Afganistan.
P.S : Urmareste filmul "Lunetistul", te va inspira in viitoarea cariera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sugi **** ma jeg penal nespalat la cur

| Draghici_Florin_1979 a răspuns (pentru Okkultist):

Am urmarit comentariile tale,
Nas vre sa-ti fac conplimente,
Dar opserv o experenta, suficenta,
esti electronic ce nu dai gres Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca ar fi sa facem o comparatie intre noi 2 cred ca tu ar trebui sa mergi sa te speli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu limbajul tau limitat si cu gandirea de manelar obosit fan al echipei barca nu o sa ajungi nici macar un amarat de soldat.
Astia din Braiala sunt mai limitati.
Tu sti ce este ala un raboi ma copil infect?
Daca ai mai mult de 18 ani inseamna ca esti prost, si prost e putin spus. Am impresia ca tu te crezi deja in raboi de la prea multe jocuri pe care le-ai jucat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Auzi omule tu ai inceput. Esti un mare prost un nimic un gunoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am impresia ca ti-ai dat seama si tu cat de prost esti pentru. ca ai schimbat la intrebare sa fie anonim cel care a postat-o.
Deci daca ai mai mult de 18 ani inseama ca esti un mare prost nici macar un copil de 14 ani nu formula o intrebare mai tampita ca a ta.

| Dismally a răspuns:

Nu e prea placut sa fii lunetist. Daca o sa ai vreodata ocazia sa tii in mana un psl o sa intelegi de ce happy